Odeslání a vrácení

Odeslání balíku

Balíky jsou vždy odeslány nejpozději do 24 hodin od objednání, nebo připsání částky (záleží na způsobu platby - dobírka/platba na účet), obvykle je to však v den přijetí objednávky do 12:00 hod. Všechny balíky jsou odesílány českou poštou a průběh doručení můžete online sledovat kliknutím na tento odkaz. Doručení ve většině případů proběhne za 24-48 hodin od odeslání.

Poštovní poplatky zahrnují manipulaci, balné a samotné doručení. Manipulační poplatek je fixní a přepravné se liší v závislosti na velikosti a hmotnosti balíku, platbě předem na účet, nebo v případě dobírky.

Osobní odběr zboží

Osobní odběr je možný po předchozí domluvě. Při objednávce prosím zadejte u volby přepravy osobní odběr a zanechte nám prosím vzkaz s informací o Vašem příjezdu. 

Nárok na vrácení peněz

Každý spotřebitel má nárok na vrácení peněz bez udání důvodu do 14 dnů. Zboží musí být řádně zabaleno, nepoškozeno, včetně kompletního příslušenství. Náklady na přepravu v případě vrácení si spotřebitel hradí sám a částka je odeslána na spotřebitelův účet až po přijetí a řádném překontrolování zboží. Balíky prosím neposílejte formou dobírky, v takovém případě nebudou z pošty vyzvednuty.