Sleva! StoneBoard - Karneol 40x60 cm Zobrazit větší

StoneBoard - Karneol 40x60 cm

SB-CA-60

Nové

Reflexologická kamenná deska - luxusní provedení - polodrahokam Karneol

Více informací

50 ks

16 244,25 Kč

-25%

21 659,00 Kč

Přidat na seznam přání

Parametry

Výška 40 cm
Šířka 60 cm
Hmotnost 10 kg
Materiál Polodrahokam - Karneol
Frakce kamene 16 - 25 mm
Mokrý Kneipp Ne

Více informací

Každodenní péče o chodidla pomáhá k odplavení škodlivých toxických látek, které se během dne nashromáždí v našem těle. Pozitivně působí na 5 životně důležitých orgánů (srdce, plíce, játra, slezina, ledviny) a na 6 ochranných orgánů ( tlusté střevo, tenké střevo, žlučník, žaludek, močový měchýř). Na chodidle najdeme nervová spojení se všemi orgány těla, a proto je chodidlo často nazýváno zmenšeným obrazem našeho těla. Dospělý člověk o váze 70 kg během jednoho dne přenese při chůzi pomocí svých chodidel zátěž až 700 tun. Tak proč nepoužít svou vlastní váhu těla a nevyužít ji k uvolnění a harmonizaci našeho organismu.

Karneol: Podporuje vitalitu a tvůrčí schopnosti, pomáhá také při nedostatku motivace,  zlobu, tlumí hněv, vztek, dodává sebedůvěru, chrání myšlenky, tlumí lenost, nečinnost a nezájem, dodává chuť do života, používá se jako psychická podpora při léčbě těžkých nemocí.
Léčí žíly a jejich onemocnění, čistí krev a staví krvácení, ovlivňuje sexualitu, léčí potenci, napomáhá při pokusech o otěhotnění, léčí části pohlavního ústrojí, upravuje nepravidelnou a bolestivou menstruaci, používá se jako prevence proti předmenstruačnímu syndromu, odvodňuje, pomáhá při léčbě revma, problémech kyčlí a cukrovky.

              

Recenze

Zatím nebyl přidán žádný komentář. Můžete být první...

Napsat recenzi

StoneBoard - Karneol 40x60 cm

StoneBoard - Karneol 40x60 cm

Reflexologická kamenná deska - luxusní provedení - polodrahokam Karneol

Napsat recenzi