Sleva! StoneBoard - Křišťál 40 x 30 cm Zobrazit větší

StoneBoard - Křišťál 40 x 30 cm

SB-KR-30

Nové

Reflexologická kamenná deska - luxusní provedení - polodrahokam Křišťál

Více informací

47 ks

7 690,00 Kč

-25%

10 253,33 Kč

Přidat na seznam přání

Parametry

Výška 40 cm
Šířka 30 cm
Hmotnost 5 kg
Materiál Polodrahokam - Křišťál
Frakce kamene 15 - 30 mm
Mokrý Kneipp Ne

Více informací

Každodenní péče o chodidla pomáhá k odplavení škodlivých toxických látek, které se během dne nashromáždí v našem těle. Pozitivně působí na 5 životně důležitých orgánů (srdce, plíce, játra, slezina, ledviny) a na 6 ochranných orgánů ( tlusté střevo, tenké střevo, žlučník, žaludek, močový měchýř). Na chodidle najdeme nervová spojení se všemi orgány těla, a proto je chodidlo často nazýváno zmenšeným obrazem našeho těla. Dospělý člověk o váze 70 kg během jednoho dne přenese při chůzi pomocí svých chodidel zátěž až 700 tun. Tak proč nepoužít svou vlastní váhu těla a nevyužít ji k uvolnění a harmonizaci našeho organismu.

VLASTNOSTI KŘIŠŤÁLU:


Je to nejúčinnější léčivý krystal a nejsilnější zesilovač energie na této planetě. Pohlcuje, ukládá, uvolňuje a reguluje energii. Kromě toho ji dokáže výborně odblokovat.
Vaše biomagnetické pole se v případě, že držíte v ruce křemen, zdvojnásobí (jak ukázala Kirlianova fotografie). Uvádí energii do nejdokonalejšího možného stavu a odstraňuje vzniklou nerovnováhu.Současně vede k hlubokému pročištění duše.
Krystaly křemene v sobě ukládají informace jako přírodní počítač. Křišťál je rovněž vybaven schopností rozpouštět karmickou setbu. Zvyšuje duševní schopnosti a naladí vás k duchovnímu účelu, pro nějž jste vybráni. Pokud se použije při meditaci, dokáže odfiltrovat všechny rušivé vlivy. Je nejúčinnějším příjemcem naprogramování.
Napomáhá soustředění a uvolňuje dosud uzamčenou paměť.

LÉČIVÉ ÚČINKY KŘIŠŤÁLU:


KŘIŠŤÁL / KŘEMEN je nejdokonalejší léčivý kámen a lze jej užít při řešení jakéhokoli problému. Odstraňuje svalové křeče a chrání před radiací. Podněcuje činnost imunitního systému a uvádí tělo do rovnováhy. Čistí a uzdravuje jednotlivé orgány a jemnější vyšší těla. Výborně působí při hojení popálenin a zbavuje bolestí hlavy. Uvádí do vzájemné harmonie čakry a dostává je do souladu s vyššími jemnými těly.

Recenze

Zatím nebyl přidán žádný komentář. Můžete být první...

Napsat recenzi

StoneBoard - Křišťál 40 x 30 cm

StoneBoard - Křišťál 40 x 30 cm

Reflexologická kamenná deska - luxusní provedení - polodrahokam Křišťál

Napsat recenzi

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: