StoneBoard - Mramor černý 40 x 30 cm (16 - 25 mm) Zobrazit větší

StoneBoard - Mramor černý 40 x 30 cm (16 - 25 mm)

SB-MC-30-f16

Nové

Reflexologická kamenná deska v provedení černý mramor.

Více informací

41 ks

1 906,00 Kč

Přidat na seznam přání

Parametry

Výška 40 cm
Šířka 30 cm
Hmotnost 5 kg
Materiál Mramor - Černý
Frakce kamene 16 - 25 mm
Mokrý Kneipp Ne

Více informací

Každodenní péče o chodidla pomáhá k odplavení škodlivých toxických látek, které se během dne nashromáždí v našem těle. Pozitivně působí na 5 životně důležitých orgánů (srdce, plíce, játra, slezina, ledviny) a na 6 ochranných orgánů ( tlusté střevo, tenké střevo, žlučník, žaludek, močový měchýř). Na chodidle najdeme nervová spojení se všemi orgány těla, a proto je chodidlo často nazýváno zmenšeným obrazem našeho těla. Dospělý člověk o váze 70 kg během jednoho dne přenese při chůzi pomocí svých chodidel zátěž až 700 tun. Tak proč nepoužít svou vlastní váhu těla a nevyužít ji k uvolnění a harmonizaci našeho organismu.


MRAMOR – je metamorfovaný́ vápenitý́ sediment. Vzniká́ v zemské́ kůře vlivem času, vysokého tlaku a teploty. V některých typech mramoru lze najít, díky působení́ minerálu během tvorby, krásné́ a elegantní́ žíhání. Každý́ mramor je originál to znamená, že dva stejné́ kameny neexistují.

Mramor má́ výborné́ tepelné́ a izolační́ vlastnosti

 

Na rozdíl od umělého kamene, který́ je současnou módní́ záležitostí́ a jeho složení́ je z n různých chemikálií́, které́ jsou mnohdy škodlivé́ lidskému organismu, přírodní kámen 100% BIO materiál. Mramor patří́ k léčivým receptivním kamenům a pomáhá́ k zachování́ příznivého zdravotního stavu. Mramor je uklidňující a zbavující́ stresu. Pomáhá́ věčným nespokojencům získat rovnováhu a spokojenost. Mírní́ alergické́ reakce, podporuje zdravý́ vývoj u dětí́. Posiluje slezinu, ledviny, střeva a kůži.

Recenze

Zatím nebyl přidán žádný komentář. Můžete být první...

Napsat recenzi

StoneBoard - Mramor černý 40 x 30 cm (16 - 25 mm)

StoneBoard - Mramor černý 40 x 30 cm (16 - 25 mm)

Reflexologická kamenná deska v provedení černý mramor.

Napsat recenzi

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: